Харків’ян запрошують на «екстравагантну» виставу

Харків’ян запрошують на «екстравагантну» виставу

30 жовтня в театрі імені Пушкіна відбудеться прем’єра вистави «Герой нашого часу».

До уваги прихильників театрального мистецтва незабаром буде представлена вистава «Герой нашого часу». Це сучасний погляд сценариста та режисера театру імені Пушкіна Олександра Середина. Головний герой твору — молодий чоловік Григорій Печорін — дуже близький своїми думками та вчинками людині з 21 століття, вважає режисер.

Олександр Середин, режисер театру ім. О. С. Пушкіна

Идея этой постановки родилась, в общем, от фигуры Печорина, который пытается разобраться, куда ему идти дальше, когда основные институции уже устарели и какие-то нравственные нормы уже не работают. И вот этот персонаж пытается разобраться, как ему дальше жить и как существовать в данном времени.

Постановку можна вважати сміливою та дещо зухвалою, через наявність відвертих діалогів персонажів, сленгу та еротичних сцен. За словами режисера, оригінальний твір було перероблено радикально, але система цінностей, яку закладав письменник, залишилася нетлінною.

Олександр Середин, режисер театру ім. О. С. Пушкіна

На мой взгляд, здесь осталась «лермонтовщина» в хорошем смысле этого слова, то есть дух Лермонтова. Просто была создана новая структура, в которой это произведение заиграло новыми красками какими-то.

Актори розповідають, що у постановці перетинаються кохання та ненависть, страх та пристрасть, щирість та холоднокровність. Катерина Чепела — виконавиця головної, єдиної жіночої ролі. Акторка розповідає, задля виконання такої емоційної театральної роботи обстановка в колективі має бути злагодженою та дружньою.

Катерина Чепела, акторка театру ім. О. С. Пушкіна

Все проходило в очень доброжелательной атмосфере и очень комфортно.

Вистава «Герой нашого часу» — третя режисерська та сценарна робота Олександра Середина, яка вже традиційно побачить світ на малій сцені театру імені Пушкіна. На написання перших двох п’єс Олександра також надихнули твори класичних письменників. Прем’єра вистави відбудеться 30 жовтня.


Источник: objectiv.tv