Репортаж про прем’єру "Любов та тіло в чемодані"

Репортаж про прем’єру "Любов та тіло в чемодані"

У театрі імені Пушкіна відбулась чергова театральна прем’єра. Це комедія «Любов та тіло в чемодані».

Біля театру Пушкіна збираються глядачі. За кулісами хвилюються актори. Режисерка говорить, що комедія має сподобатися харків’янам, бо легка та залишає приємні спогади.

Ольга Турутя-Прасолова, режисер

Працювали 4 місяці, але два склади, і багато людей на сцені одночасно, кожна сцена – масова, за 4 місяці нам вдалося репетирувати і пластичних етюдів, і масових сцен. Хотілось, щоб глядачі в залі, які прийшли на вистави, відчули, ніби з’їздили до родичів в Ріо-де-Жанейро. І трошки божевільна родина, де не закриваються двері, де сусіди, як родичі, і таке відчуття захищеності, хотілось показати легку приємну комедію.

У будинку Папагатто не буває нудно – глава сімейства працює гостем на весіллях, хрестинах і похоронах. Та так вдало, що в запалі чергової афери випадково видає заміж свою дружину, бере в оренду дідуся і виганяє себе з власного будинку. У виставі не мало пластичних сцен.

Наталя Федіна, балетмейстер

Є окремі мізансцени, але я намагалася зробити так, щоб вони не виглядали як, тобто як вставні, а щоб була єдина тканина вистави.

Легка комедія з яскравими подіями, дивовижними зустрічами і несподіваними зізнаннями. І хто б не був у валізі, в родині головне – любов!

Це комедія, перш за все і мені хотілось би, щоб на неї приходило дуже багато людей. Тому що у нас достатньо серйозних вистав і я пишаюся цим, але хочеться ще мати виставу, на яку пересічний глядач ходить із задоволенням.

Відпочити, посміятися над собою, над персонажами і мати після цього добрий настій.

Зараз область живе насиченим культурним та мистецьким життям. А це, на димку обласної влади, одна зі складових успішного сьогодення, розвитку та стабільності. Тим більше, що є фінансова підтримку з боку обласної влади.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської обласної держ адміністрації

Мені дуже приємно, що вся гуманітарна сфера, соціальна сфера, це є номер один в роботі обласної адміністрації, особисто в роботі Юлії Світличної. Наше театральне життя дуже різноманітне харківське. Постійно оновлюється репертуар, відбуваються прем’єри. Коли ми бачимо, що є прем’єри, що розвивається, ми намагаємося підтримати позитивний стимул, за останні роки великі інвестиції, направлені на культуру та мистецтво – філармонія, це і сільські Будинки культури, школи мистецтв і, звичайно, з цього року вдалося збільшити заробітню плати працівникам театрів Харківщини. Це 30% надбавка, яку ініціювала Юлія Олександрівна, і на сесії кошти були закладені. Це лише старт, хотілось би більше, але всі сьогодні задоволені цією підтримкою.

За кілька тижнів театр йде у відпустку. За літо режисерський склад готуватиметься до наступного театрального сезону.


Анна Почапська, Дмитро Поздняков.

Джерело: v-news.com.ua